Інформація для тренерів, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, спортивних клубів областей, міст та інших спортивних організацій щодо участі у чемпіонаті України "Дитяча ліга" серед юнаків та дівчат з волейболу сезону 2017 -2018 років.

Змагання відбудуться до відповідних вікових групп серед юнаків та дівчат: І вікова група - 2001 р. н. та молодші, ІІ вікова група -2002 р. н. та молодші, ІІІ вікова група - 2003 р. н. та молодші, ІV вікова група - 2004 р. н. та молодші, V вікова група - 2005 р. н. та молодші.

Для участі у змаганнях необхідно обов’язково до 15 вересня 2017 надіслати на електронну пошту Технічної Дирекції АДВУ (advu.fvu@gmail.com) необхідні дані з метою реєстрації кожного Спортсмена - учасника (юнаків і дівчат) усіх вікових категорій та внесення інформації в базу даних АДВУ, для оформлення спортивного паспорта, а саме:

- заповнену форму в електронному вигляді (Додаток №4 до Технічного Регламенту);

- іменну заявку встановленого зразка (Додаток №2 до Технічного Регламенту), підтвердження про участь в змаганнях;

- інформаційну довідку про команду та колективне фото команди (в електронному вигляді);

- персональні кольорові фото (в електронному вигляді) кожного

Спортсмена - учасника, які занесені в заповнену форму (Додаток №4 до Технічного Регламенту ).

Прізвища всіх Спортсменів - учасників, які отримають спортивний паспорт на поточний сезон оприлюднюють на офіційному сайті АДВУ (www.advu.com.ua)